Dźwigi i żurawie Jelcz

 

Jednymi z popularniejszych modeli dźwigów i żurawi na rynku są maszyny marki Jelcz. Świetnie sprawdzą się do prac na mniejszych placach budowy. Jelcz to żuraw samochodowy. Bardzo popularny jest dźwig Jelcz o 18-tonowym udźwigu i długości wysięgnika 20 metrów i napędzie 6 x 4. Na szeroką skalę znany jest również dźwig Jelcz HYDROS 10 ton teleskopowy, który jest idealny do drobnych zadań specjalnych.

Dźwig Jelcz - opis oferty

W ofercie MAX-BUD1 Tomasz Warchala znajdziesz dźwig, żuraw Jelcz o udźwigu 12 ton. Jest to samojezdny żuraw przeładunkowy. Gwarantujemy, że sprawdzi się w każdych warunkach drogowych. Proponowane naszym klientom maszyny budowlane to sprzęt najwyższej jakości. Często stosowane są one do przeładunku towarów sypkich bądź rozładunku np. wagonów z węglem, kamieniami czy złomem. Informujemy, że wszystkie oferowane przez nas dźwigi i żurawie są w pełni sprawne, a także spełniają wszystkie aktualne normy bezpieczeństwa. Korzystanie z żurawi Jelcz to oszczędne, a także bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferujemy wynajem dźwigów i żurawi wraz z operatorem. Dodatkowo w bezpiecznym korzystaniu z maszyn budowlanych jest ważny dozór, który warto by sprawowały odpowiednie oraz doświadczone osoby. W Internecie można znaleźć wiele ogłoszeń firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala , która oferuje wynajem dźwigów i żurawi marki Jelcz. By móc dowiedzieć się szczegółów o każdym modelu, a także zapoznać się z cenami zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie.