Wynajem dźwigów Rybnik

Od lat specjalizujemy się w świadczeniu usług dźwigowych dostosowanych do potrzeb klientów, którzy poszukują pomocy przy pracach budowlanych. Na przestrzeni ostatnich lat zebraliśmy olbrzymie doświadczenie w każdej branży, w tym transportowej, budowlanej czy przemysłowej. Naszą usługę wynajmu dźwigów w Rybniku i okolicy dedykujemy dla tych z Was, którzy cenią sobie kompleksową obsługę klienta i pracę zgodną ze światowymi standardami.

Atrakcyjna oferta usług dźwigowych w Rybniku i okolicy

MAXBUD1 dysponuje doskonale zaopatrzoną wypożyczalnią dźwigów, które obsługiwane są przez specjalistów z kierunkowym wykształceniem i doświadczeniem w wykonywaniu podstawowych i dodatkowych usług dźwigowych. Jesteśmy również odpowiedzialni za wypożyczanie kompleksowego osprzętu - trawersów, koszy czy zawiesi. Naszą ofertę dedykujemy przede wszystkich dla tych z Was, dla których pozyskanie właściwych uprawnień jest niemożliwe - wykonamy za Ciebie wszelkiego typu prace budowlane, angażujące wielozadaniowy sprzęt. Nie zwlekaj i powierz zlecenie w ręce profesjonalistów, wynajmując dźwigi w Rybniku

Przyjmujemy w stałej siedzibie znajdującej się w Świętochłowicach, jednak profil naszej działalności obejmuje również wynajem dźwigów w Rybniku i innych okolicznych miastach. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pojedynczego klienta - jedynie w ten sposób MAXBUD1 ma pewność, że robi wszystko, by uzyskać Twoją satysfakcję. 

Specyfika pracy ze specjalistami MAXBUD1

W pracy z klientami stawiamy przede wszystkim na profesjonalną i kompleksową obsługę, w skład której wchodzi m.in. wsparcie techniczne, możliwość współpracy z operatorem sprzętu czy specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru dźwigów. Zależy nam na tym, by usługi dźwigowe w Rybniku i innych okolicznych miastach były wykonywane zgodnie z procedurami i standardami pracy. Dotrzymywanie terminów i gotowość do realizacji zleceń to zasady, bez których nie wyobrażamy sobie funkcjonowania firmy MAXBUD1. 

Skontatuj się z nami

Nowe możliwości podnoszenia ciężarów

Od początku działalności pracujemy na profesjonalnym, wielozadaniowym sprzęcie, który wyposażony jest w jeden z największych udźwigów - 500 t, wysięgnik z możliwością przedłużenia oraz maksymalną wysokością podnoszenia wynoszącą 88m. Kolekcja dźwigów MAXBUD1 obejmuje sprzęt firmy Liebherr z mobilnej serii LTM, której cechą charakterystyczną są terenowe podwozia umożliwiające na utwardzonych i kłopotliwych podłożach. Poza tym wynajmujemy dźwigi w Rybniku i okolicy innych, popularnych i sprawdzonych marek - Polan i Jelcz. 

Naszą misją jest wykonywanie profesjonalnych usług dźwigowych w Rybniku i innych miastach Polski. Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy MAXBUD1, ułatwiając swoją pracę na budowie! 

MAXBUD1 ma siedzibę w Świętochłowicach, jednak nasze usługi wynajmu dźwigów i żurawi skierowane są do klientów z całego Śląska, z takich miast jak m.in. Gliwice, Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska czy Tychy.