Dźwig Rybnik – wynajem

Wynajem dźwigów w Rybniku to nasza specjalność, którą zajmujemy się już od wielu lat. Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe najwyższej jakości dla klientów z Rybnika, doskonale dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy wsparcie przy wszelkich pracach budowlanych i remontowych. Nasze dźwigi są pomocne również w branżach: transportowej i przemysłowej. Jeśli zatem cenisz sobie kompleksową obsługę klienta i pracę zgodną ze światowymi standardami – nasza oferta jest wprost dla Ciebie.

Wynajem dźwigów Rybnik

Śląsk to bardzo prężnie rozwijający się region Polski, dlatego coraz więcej klientów z miasta Rybnika i okolic decyduje się na wynajem sprzętu budowlanego i maszyn. Jest to rozwiązanie dużo tańsze niż zakup nowego dźwigu na własność. Ponadto nasze dźwigi wynajmujemy wraz z operatorem, posiadającym odpowiednie kwalifikacje do wykonywania powierzonych mu prac.

Usługi dźwigowe Rybnik - atrakcyjna oferta

Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala posiada doskonale zaopatrzony park z maszynami budowlanymi, które obsługiwane są przez specjalistów z kierunkowym wykształceniem i doświadczeniem w wykonywaniu podstawowych i dodatkowych usług dźwigowych. Naszą ofertę dedykujemy przede wszystkim tym z Was, dla których pozyskanie właściwych uprawnień jest niemożliwe - wykonujemy wszelkiego typu prace budowlane, angażujące wielozadaniowy sprzęt. Oferujemy wynajem w dogodnym dla Ciebie terminie, a przede wszystkim w konkurencyjnych cenach. Nie zwlekaj zatem i zdecyduj się na wynajem dźwigu w Rybniku wprost od profesjonalistów.

Skontatuj się z nami

Kiedy zdecydować się na wynajem dźwigu w Rybniku i okolicach?

Klientów przyjmujemy w siedzibie znajdującej się w Świętochłowicach, jednak profil naszej działalności obejmuje również wynajem dźwigów w Rybniku i innych okolicznych miastach tj.: Gliwice, Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska czy Tychy. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta - jedynie w ten sposób MAX-BUD1 Tomasz Warchala ma pewność, że robi wszystko, by uzyskać Twoją satysfakcję.

W pracy z klientami stawiamy przede wszystkim na profesjonalną i kompleksową obsługę, w skład której wchodzi m.in. wsparcie techniczne, możliwość współpracy z operatorem sprzętu czy specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru dźwigów. Zależy nam na tym, aby usługa dźwigowa w Rybniku i innych okolicznych miastach była zawsze wykonywana zgodnie z procedurami i standardami pracy. Dotrzymywanie terminów i gotowość do realizacji zleceń to zasady, bez których nie wyobrażamy sobie funkcjonowania firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala. Planujesz prace budowlane i chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Specjaliści firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala - nowe możliwości podnoszenia ciężarów

Od początku działalności dysponujemy profesjonalnym, wielozadaniowym sprzętem, który wyposażony jest w jeden z największych udźwigów - 500 t, wysięgnik z możliwością przedłużenia oraz maksymalną wysokością podnoszenia wynoszącą 88 m. Posiadamy najnowszy sprzęt firmy Liebherr z mobilnej serii LTM, której cechą charakterystyczną są terenowe podwozia umożliwiające na utwardzonych i kłopotliwych podłożach. Poza tym wynajmujemy dźwigi popularnych i sprawdzonych marek - Polan i Jelcz.

Jeśli chcesz zatem wynająć dźwig w dobrej cenie, zapytaj o dostępność sprzętu i dołącz do grona zadowolonych klientów firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala , ułatwiając sobie pracę na budowie!