Wynajem dźwigów - Katowice

Planujesz budowę, prace ziemne w Katowicach? Potrzebujesz dźwigu? Poznaj ofertę MAXBUD1! Wypożyczamy dźwigi do Katowic, a także świadczymy wszelkie usługi dźwigowe. Na nasz park maszynowy składają się dźwigi o różnorodnych parametrach, dostosowane do wykonywania dużych i małych prac. Zajmujemy się wynajmem żurawi, ich osprzętu, a także oferujemy możliwość wypożyczenia dźwigu wraz z operatorem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty:

Wynajem dźwigów w pobliżu Katowic

Siedzibę MAXBUD1 znajdziesz w Świętochłowicach, jednak nasze dźwigi wypożyczamy również do Katowic i innych miejscowości na Śląsku, a także klientom z całej Polski.

Oferowane przez nas maszyny są nowoczesne i wielozadaniowe. Ponadto, wszystkie nasze dźwigi na wynajem są zawsze gotowe do pracy – zaraz po wypożyczeniu żurawia, możesz więc przystąpić do prac, oszczędzając sporo czasu!

Zajmujemy się nie tylko wynajmem dźwigów – jeśli Twoi pracownicy nie posiadają stosownych uprawnień, możesz skorzystać z naszych kompleksowych usług dźwigowych. Wykonujemy wszelkie prace – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów robót.

Skontatuj się z nami

Jakimi dźwigami dysponujemy?

Wśród naszych maszyn znajdziesz różnej wielkości dźwigi uznanej marki Liebherr, a także dźwig samojezdny Polan o udźwigu 16 t i mniejszy dźwig Jelcz. Na nasz park maszynowy składają się dźwigi:

 • o udźwigu od 12 do 500 t,
 • których wysokość podnoszenia wynosi od 40 do 141 m,
 • posiadające wysięgniki o długości od 26 do 81 m, z przedłużeniem od 14 do 50 m.

Możesz wypożyczyć od nas nie tylko dźwig, ale również jego wyposażenie. Dysponujemy różnorodnymi trawersami, zawiesiami, a także koszami do podnoszenia ludzi. Poza wynajmem żurawi, dźwigów i ich wyposażenia, oferujemy również  szereg usług dodatkowych. Zapewniamy pomoc w obsłudze naszych maszyn, w tym wsparcie podczas mocowania ładunków oraz w trakcie ich transportu.

Zobacz nasze dźwigi!

Wynajem dźwigu Katowice – szereg korzyści

Zastanawiasz się, czy wynajem dźwigu jest dla Ciebie? Jeśli potrzebujesz tej maszyny do okazjonalnie wykonywanych prac, rozwiązanie to jest znacznie bardziej opłacalne, niż zakup własnego dźwigu. Nasza szeroka gama pojazdów gwarantuje, że w naszej ofercie znajdziesz dźwig, dopasowany do wykonywanych przez Ciebie prac – niezależnie, czy potrzebujesz go na budowę, do transportu dużych wyrobów hutniczych czy do prac ziemnych. Twoi pracownicy nie posiadają uprawnień do obsługi dźwigu? Wynajmujemy nasze maszyny wraz z operatorem, a także świadczymy usługi dźwigowe – wykonamy wszelkie, wymagane prace.

Podsumowując, jeśli potrzebujesz dźwig, wynajem to rozwiązanie dla Ciebie jeśli:

 • sporadycznie wykonujesz roboty dźwigowe,
 • do wykonywanych prac potrzebujesz dźwigów o różnych parametrach,
 • chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze,
 • potrzebujesz operatora dźwigu, wsparcia technicznego lub chcesz skorzystać z kompleksowych usług dźwigowych.

Nie wiesz, jaki dźwig będzie Ci potrzebny? Skontaktuj się z nami – dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc Ci w doborze maszyny, dostosowanej do Twoich potrzeb i wymagań.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty usług dźwigowych w Katowicach?

MAX-BUD1 to pewny partner w biznesie – decydując się na wynajem dźwigu od naszej firmy masz gwarancję, że trafi do Ciebie najwyższej jakości maszyna, w której obsłudze pomogą Ci nasi wykwalifikowani operatorzy. Zobacz, co jeszcze możemy Ci zagwarantować:

 • pomoc w doborze odpowiedniego dźwigu do danego zakresu prac,
 • dźwigi o różnych parametrach,
 • żurawie na wynajem od razu gotowe do pracy,
 • wysokiej klasy, wielozadaniowy osprzęt dźwigowy,
 • wsparcie techniczne naszej wykwalifikowanej kadry,
 • profesjonalne usługi dźwigowe,
 • atrakcyjne ceny.

Chcesz wynająć dźwigi w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Gliwicach, Bytomiu, Tychach? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego! Ustalimy szczegóły planowanych prac oraz wykonamy pełną wycenę wynajmu.

Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź dojazd z Katowic