Wynajem dźwigów i żurawi Katowice

Planujesz budowę, prace ziemne? Potrzebujesz dźwigu? Poznaj ofertę giganta na rynku budowlanym znanego jako MAX-BUD1 Tomasz Warchala! Wypożyczamy dźwigi klientom z Katowic, dodatkowo świadcząc wszelkie usługi dźwigowe. Na nasz park maszynowy składają się dźwigi o różnorodnych parametrach, dostosowane do wykonywania prac o zróżnicowanym zakresie i stopniu skomplikowania. Zajmujemy się wynajmem żurawi w Katowicach, ich osprzętu, a także oferujemy możliwość wypożyczenia dźwigu wraz z operatorem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obsługi żurawi oraz dźwigów:

Wynajem dźwigów w pobliżu Katowic

Siedzibę MAX-BUD1 Tomasz Warchala znajdziesz w Świętochłowicach, jednak nasze dźwigi wypożyczamy również klientom z Katowic i innych miejscowości na Śląsku, a także klientom z całej Polski.

Oferowane przez nas maszyny są nowoczesne i wielozadaniowe. Ponadto wszystkie nasze dźwigi na wynajem są zawsze gotowe do pracy – zaraz po wypożyczeniu żurawia, możesz więc przystąpić do prac, oszczędzając czas i pieniądze na kontynuowanie poszukiwań jakościowego sprzętu.

Zajmujemy się nie tylko wynajmem dźwigów – jeśli Twoi pracownicy nie posiadają stosownych uprawnień, możesz skorzystać z naszych kompleksowych usług dźwigowych. Wykonujemy wszelkie prace pożądane z perspektywy współczesnej branży budowlanej – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów robót z wykorzystaniem wynajmu żurawi w Katowicach.

Skontatuj się z nami

Dźwigi na wynajem Katowice — jakimi dysponujemy?

Wśród naszych maszyn znajdziesz różnej wielkości dźwigi uznanej marki Liebherr, a także dźwig samojezdny Polan o udźwigu 16 t i mniejszy dźwig Jelcz. Na nasz park maszynowy składają się dźwigi:

 • o udźwigu od 12 do 500 t,
 • których wysokość podnoszenia wynosi od 40 do 141 m,
 • posiadające wysięgniki o długości od 26 do 81 m, z przedłużeniem od 14 do 50 m.

Możesz wypożyczyć od nas nie tylko dźwig, ale również dodatkowe elementy wyposażenia, dzięki którym wykonasz szereg specjalistycznych robót. Dysponujemy różnorodnymi trawersami, zawiesiami, a także koszami do podnoszenia ludzi - wszystko po to, by zapewnić klientom kompleksową obsługę. Poza wynajmem żurawi, dźwigów i ich wyposażenia, oferujemy również  szereg usług dodatkowych. Pracownicy firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferują pełen zakres wsparcia w obsłudze naszych maszyn, w tym wsparcie podczas mocowania ładunków oraz w trakcie ich transportu.

Zobacz nasze dźwigi!

Liebherr - niemiecka jakość i precyzja dostępna w Katowicach

W naszym parku maszynowym największą flotę stanowią dźwigi marki Liebherr. To jeden z największych producentów maszyn na świecie, który znany jest na międzynarodowym rynku. Działa już 72 lat - firma powstała w 1949 roku. Żurawie tej marki wyróżnia szybkość przemieszczania się oraz niewielki czas, jaki potrzeby jest na przezbrojenie. Te dwa elementy sprawiają, że maszyny są niezwykle ekonomiczne.

W ofercie MAX-BUD1 Tomasz Warchala dostępne są różne maszyny od tego niemieckiego producenta. Klienci, których interesuje wynajem żurawi w pobliżu Katowic, mogą skorzystać z rozbudowanej floty Liebherr. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. dźwig Liebherr LTM 1500 o maksymalnym udźwigu 500 ton i wysokości podnoszenia 140 metrów. To największa tego typu maszyna dostępna w naszej ofercie. Z kolei najmniejszą jest dźwig Liebherr LTM 1025 (udźwig 25 ton, wysokość podnoszenia max. 40 metrów), będący idealnym wyborem na niewielkie tereny budowy.

Wynajem dźwigu Katowice – szereg korzyści

Zastanawiasz się, czy wynajem dźwigu jest dla Ciebie? Jeśli potrzebujesz tej maszyny do okazjonalnie wykonywanych prac, rozwiązanie to jest znacznie bardziej opłacalne niż zakup własnego dźwigu. Rozbudowana flota sprzętu budowlanego gwarantuje, że w naszej ofercie znajdziesz dźwigi, żurawie i osprzęt dopasowany do wykonywanych przez Ciebie prac – niezależnie, czy potrzebujesz go na budowę, do transportu dużych wyrobów hutniczych czy do prac ziemnych. Twoi pracownicy nie posiadają uprawnień do obsługi dźwigu? Wynajmujemy nasze maszyny wraz z operatorem, a także świadczymy usługi dźwigowe w Katowicach – wykonamy wszelkie, wymagane prace techniczne w oparciu o obowiązujące standardy i normy bezpieczeństwa.

Podsumowując, jeśli potrzebujesz dźwig, wynajem to rozwiązanie dla Ciebie jeśli:

 • sporadycznie wykonujesz roboty dźwigowe,
 • do wykonywanych prac potrzebujesz dźwigów o różnych parametrach,
 • chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze,
 • potrzebujesz operatora dźwigu, wsparcia technicznego lub chcesz skorzystać z kompleksowych usług dźwigowych.

Nie wiesz, jaki dźwig będzie Ci potrzebny? Skontaktuj się z nami – dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc Ci w doborze maszyny dostosowanej do Twoich potrzeb i wymagań.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty usług dźwigowych w Katowicach?

MAX-BUD1 Tomasz Warchala to pewny partner w biznesie – decydując się na wynajem dźwigu czy wynajem żurawi od naszej firmy, masz gwarancję, że trafi do Ciebie najwyższej jakości maszyna, w której obsłudze pomogą Ci nasi wykwalifikowani operatorzy. Zobacz, co jeszcze możemy Ci zagwarantować:

 • pomoc w doborze odpowiedniego dźwigu do danego zakresu prac,
 • dźwigi o różnych parametrach,
 • żurawie na wynajem od razu gotowe do pracy,
 • wysokiej klasy, wielozadaniowy osprzęt dźwigowy,
 • wsparcie techniczne naszej wykwalifikowanej kadry,
 • profesjonalne usługi dźwigowe,
 • atrakcyjne ceny.

Wynajem żurawi budowlanych w Katowicach? Tylko firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala

Znane w branży budowlanej żurawie oraz mini żurawie samojezdne wykorzystywane są w obszarach wykraczających poza branżę, tj. przemyśle stoczniowym, metarulgicznym czy rozrywkowym. W zależności od wybranego rodzaju podnośników (żurawia wieżowego bądź samojezdnego) możliwości przemieszczania się, charakter wykonywanych prac i skuteczność mogą się od siebie różnić. Decydując się na wynajem żurawi w Katowicach korzystasz z rozbudowanej floty Liebherr umożliwiającej wykonanie szeregu prac budowlanych, w tym: przenoszenie komponentów, rozładunek i załadunek materiałów i pozostałych czynności na placu robót.

Chcesz wynająć dźwigi w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Gliwicach, Bytomiu, Tychach, Rybniku, Dąbrowie Górniczej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego! Ustalimy szczegóły planowanych prac oraz wykonamy pełną wycenę wynajmu żurawi w Katowicach.

Zapraszamy do współpracy!

Dowiedz się więcej o ofercie dźwigów i żurawi na wynajem w Katowicach

Sprawdź dojazd z Katowic