Usługi dźwigowe - wynajem dźwigów i żurawi Katowice

Planujesz budowę, prace ziemne? Potrzebujesz dźwigu? Poznaj ofertę MAX-BUD1 Tomasz Warchala! Wypożyczamy dźwigi klientom z Katowic, a także zapewniamy kompleksowe usługi dźwigowe w zakresie wynajmu żurawi samojezdnych wraz z operatorem. W naszym parku maszynowym znajdują się dźwigi o różnorodnych parametrach, dostosowane do wykonywania prac o zróżnicowanym zakresie i stopniu skomplikowania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obsługi żurawi oraz dźwigów.

Wynajem dźwigów Katowice – najlepszy sprzęt do pracy na budowie

Siedzibę MAX-BUD1 Tomasz Warchala znajdziesz w Świętochłowicach, jednak nasz sprzęt wypożyczamy również klientom z Katowic i innych miejscowości na Śląsku, a także klientom z całej Polski.

Oferowane przez nas maszyny są nowoczesne i wielozadaniowe. Ponadto wszystkie nasze dźwigi na wynajem są zawsze gotowe do pracy – zaraz po wypożyczeniu sprzętu, można od razu przystąpić do prac, oszczędzając czas i pieniądze. Wykonujemy wszelkie prace pożądane z perspektywy współczesnego budownictwa.

Skontatuj się z nami

Dźwigi na wynajem Katowice — jakimi dysponujemy?

Wśród naszych maszyn znajdziesz różnej wielkości dźwigi uznanej marki Liebherr, a także dźwig samojezdny Polan o udźwigu 16 t i mniejszy dźwig Jelcz. Na nasz park maszynowy składają się dźwigi:

 • o udźwigu od 12 do 500 t,
 • których wysokość podnoszenia wynosi od 40 do 141 m,
 • posiadające długość wysięgników od 26 do 81 m, z przedłużeniem od 14 do 50 m.

Możesz wypożyczyć od nas nie tylko dźwig z operatorem, ale również dodatkowe elementy wyposażenia przeznaczone do specjalistycznych robót. Dysponujemy różnorodnymi trawersami, zawiesiami, a także koszami do podnoszenia ludzi – wszystko po to, by zapewnić klientom kompleksową obsługę. Pracownicy firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferują pełen zakres wsparcia w obsłudze maszyn, w tym wsparcie podczas mocowania ładunków oraz w trakcie ich transportu.

Zobacz nasze dźwigi!

Przeznaczenie żurawi samojezdnych

Wynajem żurawi to dobry sposób, aby usprawnić realizację projektów budowlanych. Z pomocą przychodzą żurawie samojezdne, które nasi klienci cenią za zwrotność i łatwe sterowanie przy wsparciu elektroniki. Tego rodzaju sprzęt jest niezbędny w przypadku inwestycji w centrach miast lub przy ruchliwych ulicach.

Dźwigi zbudowane są na ramie ruchomej osi z szyną lub skokiem koła oraz wysięgnika teleskopowego. Pojazdy mają podwozie terenowe, co sprawia, że nadają się do jazdy po drogach publicznych, ale także nierównym terenie. Taka funkcjonalność jest ceniona w branży budowlanej i ułatwia realizację inwestycji.

Żuraw z wytrzymałym i długim wysięgnikiem teleskopowym szybko osiąga pożądaną wysokość roboczą. Nasza oferta obejmuje żurawie o zróżnicowanych parametrach, a dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie na przykład przemysłowym. W razie potrzeby istnieje możliwość szybkiego montażu przedłużaczy i sekcji kratowych, które zwiększają zakres pracy wysięgnika.

Poza podnoszeniem i opuszczaniem ładunku istnieje możliwość obrotu wysięgnika okół osi pionowej w obu kierunkach, przemieszczania pojazdu, a także zmiany zasięgu jego działania. Dzięki temu dopasowanie specjalistycznego sprzętu do inwestycji jest dużo łatwiejsze i elastyczne, co zapewnia terminową realizację postępów prac.

Liebherr – niemiecka jakość i precyzja dostępna w Katowicach

W naszym parku maszynowym największą flotę stanowią dźwigi marki Liebherr. To jeden z największych producentów maszyn na świecie, który znany jest na międzynarodowym rynku. Działa już 74 lat – firma powstała w 1949 roku. Żurawie tej marki wyróżnia szybkość przemieszczania się oraz niewielki czas, jaki potrzeby jest na przezbrojenie. Te dwa elementy sprawiają, że maszyny są niezwykle ekonomiczne.

W ofercie MAX-BUD1 Tomasz Warchala dostępne są różne maszyny od tego niemieckiego producenta. Klienci, których interesują usługi wynajmu żurawi, mogą skorzystać z rozbudowanej floty marki Liebherr. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. dźwig Liebherr LTM 1500 o maksymalnym udźwigu 500 ton i wysokości podnoszenia 140 metrów. To największa tego typu maszyna dostępna w naszej ofercie. Z kolei najmniejszą jest dźwig Liebherr LTM 1025 (udźwig 25 ton, wysokość podnoszenia max. 40 metrów), będący idealnym wyborem na niewielkie tereny budowy.

Zalety wynajmu żurawi samojezdnych

Zastanawiasz się, czy wynajem dźwigu jest dla Ciebie? Jeśli potrzebujesz tej maszyny do okazjonalnie wykonywanych prac, rozwiązanie to jest znacznie bardziej opłacalne niż zakup własnego dźwigu. Rozbudowana flota sprzętu budowlanego gwarantuje, że w naszej ofercie znajdziesz dźwigi, żurawie i osprzęt dopasowany do wykonywanych przez Ciebie prac – niezależnie, czy potrzebujesz go na budowę, do transportu dużych wyrobów hutniczych czy do prac ziemnych. Twoi pracownicy nie posiadają uprawnień do obsługi dźwigu? Wynajmujemy nasze maszyny wraz z operatorem, a także świadczymy usługi dźwigowe w Katowicach – wykonamy wszelkie, wymagane prace techniczne w oparciu o obowiązujące standardy i normy bezpieczeństwa.

Podsumowując, jeśli potrzebujesz dźwig, wynajem to rozwiązanie dla Ciebie jeśli:

 • sporadycznie wykonujesz roboty dźwigowe,
 • do wykonywanych prac potrzebujesz dźwigów o różnych parametrach,
 • chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze,
 • potrzebujesz operatora dźwigu, wsparcia technicznego lub chcesz skorzystać z kompleksowych usług dźwigowych wraz z operatorem.

Nie wiesz, jaki dźwig będzie Ci potrzebny? Skontaktuj się z nami – dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc Ci w doborze maszyny dostosowanej do Twoich potrzeb i wymagań.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty usług dźwigowych w Katowicach?

MAX-BUD1 Tomasz Warchala to pewny partner w biznesie – decydując się wynajem maszyn budowlanych od naszej firmy, masz gwarancję, że trafi do Ciebie najwyższej jakości maszyna, w której obsłudze pomogą Ci nasi wykwalifikowani operatorzy. Zobacz, co jeszcze możemy Ci zagwarantować:

 • pomoc w doborze odpowiedniego dźwigu do danego zakresu prac i indywidualnych potrzeb,
 • dźwigi o różnych parametrach,
 • wysokiej klasy, wielozadaniowy osprzęt dźwigowy,
 • doradztwo i wsparcie techniczne naszej wykwalifikowanej kadry,
 • niezbędną wiedzę i doświadczenie,
 • atrakcyjne ceny.

Wynajem żurawi budowlanych w Katowicach z operatorem

Nasza firma oferuje wynajem żurawi z operatorem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy na bieżąco aktualizowali swoją wiedzę. Zdobyte doświadczenie pomaga naszym klientom w realizacji projektów budowlanych. Takie podejście zapewnia kompleksową obsługę i gwarantuje terminowość postępów prac.

Obsługa operatorska sprzętu to dla Twojej firmy oszczędność czasu, a także kosztów związanych ze szkoleniem pracowników. Nasi specjaliści mają doświadczenie w zakresie doboru sprzętu do konkretnego zakresu prac. Ponadto pracownicy dobrze znają park maszynowy i wiedzą np. jak duży udźwig będzie potrzebny w danym projekcie, co pozwala lepiej dostosować ofertę do potrzeb naszych klientów.

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala zapewniamy usługi w zakresie wynajmu różnych modeli żurawi samojezdnych i fachową pracę operatorską. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem żurawi wieżowych a samojezdnych

Specjalistyczne żurawie wieżowe na wynajem to urządzenia stacjonarne, które nie przemieszczają się po placu budowy. Służą do podnoszenia ciężkich ładunków na wysokość. Cały proces montażu i demontażu jest skomplikowany, a to oznacza, że bywa zawodny.

Żurawie samojezdne to mobilne pojazdy, które można dowolnie przemieszczać na budowie lub wokół projektów. Używa się ich do różnych zadań, w tym podnoszenia ładunków, konstrukcji stalowych czy obsługi prac budowlanych. Nasz żurawie są łatwe w transporcie i montażu, co usprawnia realizację prac.

Wynajem żurawi i dźwigów – MAX-BUD1 Tomasz Warchala

Znane w branży budowlanej żurawie oraz mini żurawie samojezdne wykorzystywane są w obszarach wykraczających poza branżę, tj. przemyśle stoczniowym, metalurgicznym czy rozrywkowym. W zależności od wybranego rodzaju podnośników (żurawia wieżowego bądź samojezdnego) możliwości przemieszczania się, charakter wykonywanych prac i skuteczność mogą się od siebie różnić. Decydując się na wynajem żurawi w Katowicach, korzystasz z rozbudowanej floty Liebherr umożliwiającej wykonanie szeregu prac budowlanych, w tym: przenoszenie komponentów, rozładunek i załadunek materiałów i pozostałych czynności na placu robót.

Chcesz wynająć dźwigi w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Gliwicach, Bytomiu, Tychach, Rybniku, Dąbrowie Górniczej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego! Ustalimy szczegóły planowanych prac oraz przygotujemy wycenę.

Dowiedz się więcej o ofercie dźwigów i żurawi na wynajem w Katowicach


Sprawdź dojazd z Katowic