Wynajem dźwigów Dąbrowa Górnicza

MAX-BUD1 Tomasz Warchala to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w oferowaniu usług wynajmu dźwigów w okolicach Dąbrowy Górniczej i na całym Śląsku. W swoim warsztacie maszynowym mamy dźwigi o różnych parametrach, które cechują się nowoczesnymi i zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami. Oferujemy sprzęty o udźwigu od 10 do 500 ton i wysokości podnoszenia nawet do 141 metrów! Dla swoich klientów mamy przygotowane dźwigi tylko i wyłącznie sprawdzonych i renomowanych producentów, dlatego też w warsztacie znajdą Państwo dźwigi Liebherr, Jelcz oraz Polan. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dźwigami w Dąbrowy Górniczej!

Dźwigi Dąbrowa Górnicza - najlepsze maszyny do zadań specjalnych

Jako renomowana firma na rynku, która oferuje usługi wynajmu dźwigów w okolicach Dąbrowy Górniczej, możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która ma bogate doświadczenie inżynieryjne. Ponadto nasz zespół zasilają operatorzy dźwigów z wieloletnim doświadczeniem teoretycznym, jak i praktycznym. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z dokumentacją, jaką przedstawi nam klient oraz zgodnie z jego wymaganiami i oczekiwaniami. Wiemy, jak niebezpieczne są to prace, tym bardziej, jeśli transportowany ma być ładunek o bardzo dużej masie, dlatego też dbamy o jak największe bezpieczeństwo na placu roboczym oraz przestrzeganie zasad higieny pracy.

Wynajem dźwigów Dąbrowa Gónicza - Twój sprawdzony dostawca dźwigów 


Wynajem dźwigów i usługi tego typu maszynami to jeden z wielu fundamentów prac budowlano-remontowych oraz przemysłowych. Przy ich pomocy możliwy jest w pełni bezpieczny transport komponentów, które wykorzystywane są na placach budowy, a także bezpieczny załadunek i rozładunek towarów. Ponadto usługi dźwigiem w Dąbrowie Górniczej są także nieocenione w przypadku dostępu do wysoko położonych miejsc. Wynajem naszych dźwigów daje więc możliwość wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych prac!

Rozbudowany park maszynowy i najlepsze dźwigi w okolicach Dąbrowy Górniczej


W naszej firmie mamy maszyny i urządzenia wielozadaniowe, wykwalifikowaną kadrę oraz szereg dodatkowych usług. Poza wynajmem dźwigów oferujemy także osprzęt do nich. Ponadto zapewniamy terminowość realizacji zleceń, możliwość wynajmu dźwigu w Dąbrowie Górniczej wraz z operatorem, doradztwo w wyborze odpowiedniej maszyny, wsparcie techniczne oraz stałą gotowość dźwigów do pracy. Wybierając nas, masz gwarancję szybkiej realizacji prac oraz otrzymujesz kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu!

Jeśli chcesz wynająć dźwigi w pobliżu Dąbrowy Górniczej, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Bytomia,Katowic, Tychów, Gliwic nasza oferta jest dla Ciebie!