Wynajem dźwigów - Tychy

Chcesz wynająć dźwigi w Tychach? Poznaj ofertę MAXBUD1 – posiadamy szeroki wybór tych maszyn, różniących się parametrami i zastosowaniami. Nasze żurawie i dźwigi wykorzystasz podczas wszelkich prac budowlanych, ziemnych czy transportu dużych elementów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty:

Wynajem dźwigów w Tychach

Jeśli chcesz wypożyczyć dźwig na czas prac wykonywanych w Tychach, postaw na naszą ofertę. Nasza firma mieści się w Świętochłowicach, jednak nasze maszyny wypożyczamy klientom z całego Śląska, w tym z Tychów, a także firmom z każdego, innego rejonu kraju. Nasz sprzęt jest nowoczesny, niezawodny i wysokiej jakości – w naszym parku maszynowym znajdziesz liczne dźwigi Liebherr.

Do mniejszych prac polecamy z kolei niewielki dźwig samojezdny Polan bądź mały żuraw Jelcz. Nasze dźwigi:

  • mają wysięgniki o długości od 26 do 81 m, z przedłużeniem od 14 do 50 m,
  • wyróżniają się wysokością podnoszenia w przedziale od 40 do 141 m,
  • mają udźwig od 12 do 500 t.

Ponadto, oferujemy pomoc w montażu ładunków oraz w ich transporcie. Wypożyczamy ponadto trawersy na ładunki, zawiesia, a także kosze do podnoszenia ludzi. Nie dysponujesz kadrą, uprawnioną do obsługi dźwigu? Skorzystaj z naszych usług dźwigowych – wykonamy wszystkie prace za Ciebie!

Skontatuj się z nami

Zalety wynajmu dźwigu w Tychach

Wynajem dźwigu to doskonała alternatywa dla zakupu własnego sprzętu, szczególnie w przypadku niewielkich przedsiębiorstw, wykonujących roboty dźwigowe sporadycznie. Korzystając z naszej usługi wynajmu dźwigu w Tychach, Twoja firma zaoszczędzi sporo pieniędzy! Szeroki wybór sprzętu sprawia, że za każdym razem możesz skorzystać z maszyny, dopasowanej ściśle do potrzeb konkretnych prac, co również jest bardziej korzystne, niż posiadanie jednego, własnego dźwigu. Ponadto, jeśli potrzebujesz doradztwa w doborze optymalnej maszyny do danego zlecenia, służymy ekspercką pomocą – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, jaka maszyna lepiej sprawdzi się na budowie, a jaka podczas transportu elementów czy podnoszenia ludzi.

MAXBUD1 – najlepsza oferta wynajmu dźwigów w okolicy Tychów!

To, co wyróżnia naszą firmę, to wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa. Jeśli więc chcesz skorzystać z najlepszych usług dźwigowych w okolicach Tychów, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Gliwic, Katowic, Bytomia, Rybnika, Dąbrowy Górniczej? Postaw na naszą ofertę! Możemy Ci zagwarantować:

  • kompleksowe doradztwo,
  • konkurencyjne ceny,
  • pomoc doświadczonych operatorów dźwigów,
  • szeroki park maszynowy, z dźwigami do wszystkich zastosowań.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zakresu prac oraz ich ceny.

Sprawdź dojazd z Tychów