Wynajem dźwigu Ruda Śląska

Poszukujesz firmy, oferującej wynajem dźwigu w Rudzie Śląskiej i okolicach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MAX-BUD1 Tomasz Warchala ! Dysponujemy wysokiej klasy dźwigami o różnych parametrach, dostosowanymi do wykonywania wszelakich prac. Dowiedz się więcej o naszych usługach:

Wynajem dźwigu – Ruda Śląska i okolice

Nasza firma działa w Świętochłowicach, jednak nasze dźwigi wypożyczamy klientom z okolicznych miejscowości, takich jak Ruda Śląska, województwa śląskiego, a także z całej Polski. Posiadamy dźwigi:

  • o udźwigu od 12 do 500 t,
  • o wysokości podnoszenia od 40 do 141 m,
  • o wysięgnikach o długości od 26 do 81 m, z przedłużeniem od 14 do 50 m.

Dysponujemy różnej wielkości pojazdami wiodącej marki marki Liebherr, a także mniejszym dźwigiem samojezdnym Polan i małym żurawiem Jelcz – w naszej ofercie z pewnością znajdziesz maszynę, dopasowaną do Twoich potrzeb!

Poza dźwigami, posiadamy również szeroką gamą zawiesi i trawersów do podnoszenia ładunków, a także koszami do podnoszenia ludzi. Oferujemy kompleksowe wsparcie w obsłudze dźwigu – zapewniamy pomoc przy przymocowywaniu ładunku oraz podczas jego transportu.

Korzystałeś z naszych usług? Dodaj opinie!

Wynajem dźwigu do Rudy Śląskiej – dlaczego warto?

Prowadzisz niewielkie przedsiębiorstwo, okazjonalnie potrzebujące usług dźwigowych? Zakup własnej maszyny jest dla Twojej firmy nieopłacalny? Nasze usługi wynajmu dźwigów do Rudy Śląskiej są właśnie dla Ciebie! Niezależnie, czy potrzebujesz dźwigu na budowę, do prac ziemnych czy transportu monolitycznych wyrobów hutniczych – nasza firma udostępni Ci sprzęt, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie doradzić Ci, jaki dźwig będzie najodpowiedniejszy w przypadku danego zakresu prac. Ponadto, jeśli nie dysponujesz kadrą, mogącą obsługiwać te maszyny, możesz skorzystać z naszych usług dźwigowych – nasi wykwalifikowani pracownicy wykonają wszelkie, wymagane prace.

Co wyróżnia naszą firmę?

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu dźwigu w Rudzie Śląskiej i okolicach? Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, cieszącym się zaufaniem klientów z całego Śląska i Polski. Zapewniamy:

  • kompleksowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich urządzeń,
  • pełne wsparcie w obsłudze wypożyczonego dźwigu,
  • profesjonalne usługi dźwigowe,
  • szeroki park maszyn, dopasowany do różnorodnych potrzeb i wymagań projektowych,
  • korzystne ceny.

Jesteś zainteresowany wynajmem dźwigów w Rudzie Śląskiej, Bytomiu, RybnikuChorzowie, Gliwicach, Katowicach, Tychach, Dąbrowie Górniczej? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź e-mailowo w celu ustalenia szczegółów zlecenia i jego wyceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług wynajmu żurawi!
 


Mapa dojazdu - Ruda Śląska