Wynajem dźwigów - Bytom

MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferuje wynajem dźwigów w Bytomiu i okolicach – dysponujemy szerokim parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą żurawie i dźwigi o różnych parametrach, dostosowane do wykonywania zarówno typowych, jak i specyficznych prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług dźwigowych:

Wynajem dźwigów w Bytomiu i okolicy

Siedziba naszej firmy znajduje się w Świętochłowicach – natomiast dźwigi wypożyczamy wszystkim klientom z Bytomia i innych miast Śląska. Ponadto, oferujemy wynajem dźwigów również przedsiębiorstwom z całego kraju.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, składającym się z wysokiej klasy, niemieckiej marki, dźwigami Liebherr

Dodatkowo możesz od nas wypożyczyć żuraw Jelcz bądź mały dźwig samojezdny Polan. Nasze maszyny dostosowane są do różnorodnych prac i wyróżniają się:

  • udźwigiem od 12 do 500 t,
  • wysokościami podnoszenia od 40 do 141 m,
  • wysięgnikami o długości od 26 do 81 m, z przedłużeniem od 14 do 50 m.

Zapewniamy pomoc w montażu ładunku do dźwigu, a także w jego transporcie. Poza dźwigiem, możesz wypożyczyć od nas także trawersy na ładunki, zawiesia oraz kosze do podnoszenia ludzi.

Skontatuj się z nami

Dlaczego warto wynająć nasz dźwig?

Twoja firma sporadycznie wykorzystuje dźwigi podczas prac? Zakup własnej maszyny jest dla Twojego przedsiębiorstwa nieopłacalny? Rozważ wynajem naszych dźwigów – w Bytomiu i okolicach nie znajdziesz firmy z szerszym wyborem tych maszyn! Decydując się na wynajem, zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a także do dyspozycji otrzymasz sprzęt, idealnie dopasowany do wymagań danej realizacji. Nasze dźwigi sprawdzą się zarówno na budowach, jak i podczas robót ziemnych czy transportu dużych, monolitycznych elementów.
Zastanawiasz się, która z naszych maszyn sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami – posiadamy wieloletnie doświadczenie w robotach dźwigowych, możemy więc pomóc Ci w doborze odpowiedniego sprzętu to danego zakresu prac.

Wynajem dźwigu Bytom – dlaczego warto wybrać MAX-BUD1 Tomasz Warchala ?

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie zarówno w świadczeniu usług dźwigowych, jak i w wynajmie tych maszyn. Dysponujemy sprzętem o różnych parametrach i zastosowaniach, dostosowanym do potrzeb wszelkich realizacji budowlanych i transportowych. Gwarantujemy:

  • kompleksowe wsparcie w doborze odpowiedniego sprzętu,
  • pomoc operatorów dźwigów przy załadunku i transporcie materiałów,
  • konkurencyjne ceny wynajmu dźwigów.

Jeśli nie dysponujesz kadrą operatorów ze stosownymi uprawnieniami, możesz również skorzystać z naszych usług dźwigowych – wykonujemy wszelkie prace!

Chcesz wynająć dźwigi w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Chorzowie, GliwicachKatowicach, Tychach, Rybniku, Dąbrowie Górniczej  jak i w całej Polsce? Skontaktuj się z nami – uzgodnimy zakres prac oraz łączny koszt usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
 


Sprawdź dojazd z Bytomia