Wynajem dźwigów - Chorzów

Wykonujesz prace budowlane bądź ziemne, a może planujesz transport monolitycznych wyrobów hutniczych na terenie Chorzowa? Potrzebujesz dźwigu? Zapraszamy do skorzystania z oferty MAX-BUD1 Tomasz Warchala z Świętochłowic – wynajmujemy dźwigi o różnych parametrach, przystosowane do wykonywania wszelkich prac transportowych. Poznaj szczegóły naszej oferty:

MAX-BUD1 Tomasz Warchala – gwarancja najwyższej jakości

Nasza firma jest rzetelnym partnerem, na którym można polegać. Naszym klientom oferujemy wynajem dźwigów w Chorzowie oraz okolicznych, śląskich miast. Ponadto, wypożyczamy nasze maszyny na terenie całej Polski. Poza wynajmem, zajmujemy się również wykonywaniem usług dźwigowych. Jeśli nie dysponujesz kadrą pracowniczą ze stosownymi uprawnieniami, nasze usługi dźwigowe są dla Ciebie!

Dysponujemy szeroką gamą maszyn o różnych parametrach. Posiadamy liczne dźwigi Liebherr, a także dźwig samojezdny Polan i mniejszy żuraw Jelcz. Wśród naszych maszyn znajdziesz:

  • dźwigi o udźwigu od 12 do 500 t,
  • pojazdy, których wysokość podnoszenia wynosi od 40 do 141 m,
  • dźwigi z wysięgnikami o długości od 26 do 81 m, z przedłużeniem od 14 do 50 m.

Wypożyczamy nie tylko dźwigi, ale również ich wyposażenie, takie jak zawiesie, trawersy do przenoszenia ładunków, a także kosze do podnoszenia ludzi. Pomożemy Ci w obsłudze naszych dźwigów, a także zapewnimy wsparcie podczas mocowania ładunków i ich transportu.

Skontatuj się z nami

Liczne korzyści płynące z wynajmu dźwigów w Chorzowie

Wynajem dźwigu do Chorzowa jest wyjątkowo opłacalny, w szczególności w przypadku małych przedsiębiorstw, które sporadycznie korzystają z tej maszyny. Jeśli Twoja firma wykonuje drobne prace budowlane czy ziemne bądź okazjonalnie transportuje duże elementy, zamiast kupować własny dźwig, postaw na wynajem! MAX-BUD1 Tomasz Warchala to szeroki wybór tych maszyn, z pewnością więc w naszej ofercie znajdziesz urządzenie, dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Jeśli nie masz pewności, który z dźwigów z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w przypadku wykonywanych przez Ciebie robót, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich maszyn oraz zakresu robót dźwigowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu dźwigów w Chorzowie?

Potrzebujesz sprawdzonego i niezawodnego dźwigu? Postaw na naszą ofertę – jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, cieszącym się zaufaniem klientów. Gwarantujemy:

  • szeroki wybór dźwigów o różnych parametrach,
  • wsparcie wykwalifikowanych operatorów,
  • doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego dźwigu do danych robót,
  • konkurencyjne ceny.

Jeśli chcesz wynająć dźwigi w okolicy Chorzowa, Rudy Śląskiej, Bytomia, Gliwic, Katowic, Tychów, Rybnika lub innego śląskiego miasta? Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów zlecenia i jego wyceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Sprawdź dojazd z Chorzowa