Wynajem dźwigów - Gliwice

Szukasz pewnej firmy, oferującej wynajem dźwigów w okolicy Gliwic z operatorem? Skorzystaj z usług dźwigowych firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala z Świętochłowic. Nasza firma dysponuje dźwigami i żurawiami o różnych parametrach, dostosowanymi do wszelkich prac budowlanych, robót ziemnych, transportu monolitycznych elementów czy podnoszenia ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą:

Wynajem dźwigów w okolicy Gliwic

Wypożyczamy dźwigi wszystkim klientom z Gliwic, Świętochłowic, a także innych, śląskich miast, takich jak Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Rybnik czy Tychy. Nasza oferta skierowana jest również do firm z obszaru całej Polski. Oferujemy wynajem dźwigu wraz z pomocą w montażu ładunków i w ich transporcie, świadczymy również kompleksowe usługi dźwigowe. 

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą dźwigi wiodącej marki Liebherr. Dysponujemy również mniejszym dźwigiem Polan, a także niewielkim żurawiem marki Jelcz. Nasze dźwigi:

  • mają udźwig od 12 do 500 t,
  • wyróżniają się szerokim zakresem wysokości podnoszenia, od 40 do 141 m,
  • posiadają wysięgniki o długości od 26 do 81 m, z przedłużeniem od 14 do 50 m.

Poza wynajmem dźwigu, zapewniamy również ich wyposażenie – możesz wypożyczyć od nas zawiesie, trawersy na ładunki, a także kosze do podnoszenia ludzi.

Skontatuj się z nami

Wynajem dźwigu Gliwice – dlaczego warto?

Wykonujesz roboty budowlane bądź prace ziemne w Gliwicach, bądź ich okolicy? Potrzebujesz maszyny, która ułatwi Ci transport dużych elementów? Skorzystaj z naszej oferty wynajmu dźwigów w Gliwicach – to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja, niż zakup własnego sprzętu. Jeśli dźwigu potrzebujesz sporadycznie, a Twoje przedsiębiorstwo jest niewielkie, wypożyczając dźwig zaoszczędzisz sporo pieniędzy! Nasze maszyny są dostosowane do wykonywania różnorodnych prac, z pewnością więc w naszej ofercie znajdziesz dźwig, spełniający Twoje oczekiwania. Nie masz pewności, która z naszych maszyn będzie najlepsza w przypadku wykonywanych przez Ciebie robót dźwigowych? Zachęcamy do kontaktu – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie pomóc Ci w dokonaniu optymalnego wyboru.

Co wyróżnia ofertę MAX-BUD1 Tomasz Warchala

Jeśli chcesz wynająć dźwigi w pobliżu Gliwic, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Bytomia, Katowic, Tychów, Dąbrowy Górniczej nasza oferta jest dla Ciebie! Dysponujemy nowoczesnym, niezawodnym sprzętem, dostosowanym do wszelkich robót dźwigowych. Możemy zagwarantować Ci:

  • pomoc w wyborze optymalnego dźwigu i kompleksowe wsparcie,
  • szeroką gamę dźwigów o różnych parametrach,
  • atrakcyjne ceny wynajmu dźwigów.

Chcesz wynająć jeden z naszych dźwigów? Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego w celu ustalenia szczegółów oraz wyceny usługi.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!


Sprawdź dojazd z Gliwic