Wynajem dźwigów - Śląsk

MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferuje profesjonalne usługi dźwigowe oraz wynajem dźwigów na terenie całego Śląska. Dysponujemy różnorodnymi maszynami, przystosowanymi do wszelkich prac budowlanych, robót ziemnych, transportu materiałów, a także podnoszenia ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą:

Wynajem żurawi Śląsk i cała Polska

Nasza firma działa w Świętochłowicach, jednak nasze usługi wynajmu dźwigów i żurawi skierowane są do klientów z całego Śląska, z takich miast jak m.in. Gliwice, Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik czy Dąbrowa Górnicza lub Tychy. Ponadto, nasze maszyny wypożyczamy również przedsiębiorstwom z całego kraju. Zapewniamy pomoc przy załadunku materiałów i ich transporcie, a także oferujemy możliwość wypożyczenia trawersów na ładunki, zawiesi i koszy do podnoszenia ludzi. W Twojej firmie brak operatorów dźwigów? Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług dźwigowych – podejmiemy się każdego zlecenia!

Skontatuj się z nami

Nasze dźwigi samojezdne

Dowiedz się więcej o naszych dźwigach

MAX-BUD1 Tomasz Warchala wyróżnia profesjonalny i niezawodny sprzęt. Dysponujemy nowoczesnymi dźwigami Liebherr o różnych parametrach, w naszym parku maszynowym znajdziesz również mniejszy sprzęt, taki jak dźwig samojezdny Polan czy mały żuraw Jelcz. Nasze maszyny:

  • mają wysięgniki o długości od 26 do 81 m,
  • posiadają przedłużenie wysięgnika o długości od 14 do 50 m,
  • wyróżniają się szerokim zakresem wysokości podnoszenia – od 40 do 141 m,
  • mają udźwig od 12 do 500 t.

Dysponujemy łącznie 10 dźwigami – z pewnością w naszej ofercie znajdziesz maszynę, spełniającą Twoje oczekiwania!

Wynajem żurawi na Śląsku – dlaczego warto?

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo sporadycznie wykonuje roboty, do których niezbędny jest dźwig, jego wynajem to atrakcyjna cenowo alternatywa. Ponadto możliwość wypożyczenia sprzętu o różnorodnych parametrach i zastosowaniach to lepsze rozwiązanie, niż posiadanie jednego, własnego dźwigu. Jeśli chcesz dysponować sprzętem, idealnie dostosowanym do specyfiki danego zlecenia, wynajmij jedną z naszych maszyn! Gwarantujemy nie tylko ich szeroki wybór, ale również najwyższą jakość. Dodatkowo służymy pomocą w doborze odpowiedniego żurawia do wynajęcia – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy Ci wstanie wskazać optymalne rozwiązanie.

Dźwig na budowę - wynajem na Śląsku

Poszukujesz dźwigu dla swojej budowy czy innej pracy, który zapewni bezpieczeństwo i wysoką jakość usług? W naszej ofercie dajemy możliwość do skorzystania z kompleksowego wynajmu dźwigów na Śląsku. Działamy w całym województwie. Nasze usługi charakteryzują się przede wszystkim niezawodną terminowością. Dajemy możliwość skorzystania z szerokiego wyboru maszyn pochodzących od wiodących na rynku producentów. Wynajmowane przez nas dźwigi to maszyny firm Liebherr, Polan jak i również Jelcz. W swojej ofercie dajemy możliwość wynajęcia sprzętu razem z jego operatorem.

W swoich rozwiązaniach i usługach stawiamy na innowacyjne standardy odpowiadania na potrzeby klienta. Jeśli martwi Cię problem braku wiedzy jak i jaki dobrać dźwig do swoich potrzeb, nic się nie martw. Nasi wyspecjalizowani fachowcy pomogą dokonać wyboru. Pracownicy MAX-BUD1 Tomasz Warchala gwarantują najwyższą jakość proponowanych przez nas rozwiązań w kwestii wynajmu dźwigów na Śląsku przystosowanych do wszelkich prac budowlanych.

Najlepsza oferta wynajmu dźwigu na Śląsku

Dlaczego warto wynająć dźwig od MAX-BUD1 Tomasz Warchala ? Gwarantujemy:

  • najwyższej jakości dźwigi do różnych zastosowań,
  • kompleksowe doradztwo,
  • pomoc doświadczonych operatorów,
  • korzystne ceny wynajmu dźwigów.

Chcesz wynająć dźwig na Śląsku? Skontaktuj się z nami – ustalimy zakres prac i dokonamy ich wyceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
 


Sprawdź dojazd do naszej firmy