Wynajem żurawi budowlanych

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala zapewniamy kompleksowe usługi dźwigowe w zakresie wynajmu żurawi samojezdnych wraz z operatorem. W swojej ofercie posiadamy żurawie znanych i cenionych producentów jak np. Liebherr. Nasze specjalistyczne żurawie różnią się parametrami technicznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować sprzęt do dowolnego rodzaju zadania.

Kompleksowe usługi wynajmu żurawi obejmują także wsparcie operatora. Nasi pracownicy mają niezbędną wiedzę i doświadczenie do realizacji prac budowlanych. Dzięki temu zadania realizowane są terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nie wiesz, jaki żuraw będzie najlepszy do danego zadania? Zapewniamy doradztwo, które ułatwi Ci wybór żurawi. Dzięki temu dostosujesz wysokość podnoszenia czy udźwig do wymagań budowy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Wynajem żurawi budowlanych — najlepszy sprzęt do pracy na budowie

Żuraw budowlany to drogi sprzęt, którego firmy przeważnie nie potrzebują przez cały rok. Dlatego często lepiej opłaca się wynajmować żurawie, niż je kupować i ponosić z tego tytułu koszty związane z utrzymaniem.

Żurawie budowlane to niezbędny element na placu budowy. Firma, która realizuje dane przedsięwzięcie, dostosowuje wyposażenie do potrzeb inwestycji.

Weźmy za przykład budownictwo mieszkaniowe. W przypadku wznoszenia budynku o niskiej zabudowie potrzebny będzie inny sprzęt niż w przypadku wyższych obiektów lub wieżowców.

Czy w tego rodzaju inwestycjach sprawdzają się tylko żurawie stacjonarne? Otóż nie. Częstym wyborem naszych partnerów biznesowych są żurawie samojezdne. W dalszej części dowiesz się, dlaczego tak jest.

Przeznaczenie żurawi samojezdnych

Wynajem żurawi to dobry sposób, aby usprawnić realizację projektów budowlanych. Z pomocą przychodzą żurawie samojezdne, które nasi klienci cenią za zwrotność i łatwe sterowanie przy wsparciu elektroniki. Tego rodzaju sprzęt jest niezbędny w przypadku inwestycji, które mają miejsce w centrach miast lub przy ruchliwych ulicach.

Dźwigi zbudowane są na ramie ruchomej osi z szyną lub skokiem koła oraz wysięgnika teleskopowego. Pojazdy powstają na podwoziu terenowym, co sprawia, że nadają się do jazdy po drogach publicznych, ale także nierównym terenie. Taka funkcjonalność jest ceniona w branży budowlanej i ułatwia realizację inwestycji.

Żuraw z wytrzymałym i długim wysięgnikiem teleskopowym szybko osiąga pożądaną wysokość roboczą. Nasza oferta obejmuje żurawie o zróżnicowanych parametrach, a dzięki temu są w stanie obsłużyć dowolny projekt budowlany. W razie potrzeby istnieje możliwość szybkiego montażu przedłużaczy i sekcji kratowych, które zwiększają zakres pracy wysięgnika.

Poza podnoszeniem i opuszczaniem ładunku istnieje możliwość obrotu wysięgnika okół osi pionowej w obu kierunkach, przemieszczania pojazdu, a także zmiany zasięgu jego działania. Dzięki temu dopasowanie specjalistycznego sprzętu do inwestycji jest dużo łatwiejsze i elastyczne, co zapewnia terminową realizację postępów prac.

Zalety żurawi samojezdnych

W naszej ofercie znajduje się dziesięć typów żurawi, które łatwo dostosować do potrzeb i wymagań danego projektu. Ponadto żurawie samojezdne zapewniają następujące korzyści:

  • duży zakres podnoszenia — nawet do 141 metrów;
  • mobilność — szybkie przemieszczanie się po placu budowy;
  • swoboda przemieszczania ładunku w dowolnym kierunku z dużą prędkością;
  • od momentu pojawienia się na placu budowy potrzebują niewiele czasu, aby były gotowe do pracy.

Dla porównania żuraw gąsienicowy dostarczany jest najczęściej na platformie lub przyczepach ciągnikowych. Żurawie kolejowe dostarczane są jako część pociągu. Natomiast żurawie samojezdne poruszają się z prędkością ciężarówki i doceniają na plac budowy samodzielnie. Jest to dobra alternatywa dla żurawi wieżowych na projektach budowlanych, gdyż zapewnia większą elastyczność.

Wynajem żurawi samojezdnych z operatorem

Nasza firma oferuje wynajem żurawi z operatorem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy na bieżąco aktualizowali swoją wiedzę. Zdobyte doświadczenie pomaga naszym klientom w realizacji projektów budowlanych. Takie podejście zapewnia kompleksową obsługę i gwarantuje terminowość postępów prac.

Obsługa operatorska sprzętu dźwigowego to dla Twojej firmy oszczędność czasu, a także kosztów związanych ze szkoleniem pracowników. Nasi specjaliści mają doświadczenie w zakresie doboru sprzętu do konkretnego zakresu prac. Ponadto pracownicy dobrze znają park maszynowy i wiedzą np. jak duży udźwig będzie potrzebny w danym projekcie, co pozwala lepiej dostosować ofertę do potrzeb naszych klientów.

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala zapewniamy usługi w zakresie wynajmu różnych modeli żurawi samojezdnych i fachową obsługę operatorską. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem żurawi wieżowych a samojezdnych

Żurawie wieżowe na wynajem to urządzenia stacjonarne, które nie przemieszczają się po placu budowy. Służą do podnoszenia ciężkich ładunków na wysokość. Cały proces montażu i demontażu jest skomplikowany.

Żurawie samojezdne to mobilne pojazdy, które można dowolnie przemieszczać na budowie lub wokół projektów. Używa się ich do różnych zadań, w tym podnoszenia ładunków, konstrukcji stalowych czy obsługi prac budowlanych. Nasz żurawie są łatwe w transporcie i montażu, co usprawnia realizację prac.

Potrzebny Ci niezawodny sprzęt i partner, który rozumie potrzeby Twojej firmy? Zapewniamy klientom kompleksową obsługę w zakresie wynajmu żurawi samojezdnych. Napisz, jak możemy pomóc Twojej firmie.