Wynajem żurawi Śląsk

Dźwigi i żurawie są maszynami, które rewelacyjnie sprawdzą się na dosłownie każdej budowie. Ich funkcjonalność i użyteczność pozwala przyspieszyć m.in. prace budowlane, prace leśne, czy prace ziemne. Żurawie są niezastąpione przy rozładunku oraz transporcie i jego przygotowaniu np. monolitycznych elementów, czy różnego rodzaju materiałów. MAXBUD1 oferuje wynajem żurawi do użytku samodzielnego, jak i z doświadczonymi operatorami. Wszystko po to, by maksymalnie usprawnić prace na Twoim placu budowy. Dodatkowo nasza firma świadczy również usługi dźwigowe – jeśli pracownicy Twojego przedsiębiorstwa nie posiadają stosownych uprawnień – wszelkie wymagane roboty dźwigowe z przyjemnością wykonamy za Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu żurawi i pozostałych usług dźwigowych!

Żurawie wynajem – szeroki wybór maszyn

Profesjonalny wynajem żurawi wymaga sprawdzonego parku maszynowego. Posiadamy zarówno mniejsze żurawie  oraz rozbudowaną flotę wielofunkcyjnych maszyn Liebherr o różnorodnych parametrach technicznych. Nasz pełny park maszynowy, w którego skład wchodzą dźwigi i żurawie, to nowoczesny, wielozadaniowy sprzęt o udźwigu od 12 do 500 t i podnoszeniu do 141 m. Szeroki wybór maszyn wraz z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających, trudnych i nietypowych zleceń. Współpracujemy z inwestorami ze Śląska i całej Polski. Naszym klientom oferujemy nie tylko wynajem żurawi, ale także prowadzimy wypożyczalnię profesjonalnego osprzętu dźwigowego m.in. trawersów, zawiesi, czy koszy do podnoszenia ludzi. Nasze żurawie na wynajem są w stałej gotowości do pracy. Od razu po wynajmie możesz przystąpić do prac budowlanych – pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i pieniądze. Ponadto oferujemy fachowe wsparcie techniczne na każdym etapie jego użytkowania.
 

Skontatuj się z nami

Dźwig a żuraw – wynajem żurawi Śląsk

Firma MAXBUD1 Tomasz Warchala oferuje profesjonalny wynajem żurawi na Śląsku oraz na terenie całej Polski. Decydując się na wynajem żurawi warto mieć świadomość, czym różnią się sprzęty w naszym doskonale wyposażonym parku maszynowym. W ofercie posiadamy żurawie ruchome (dźwigi) oraz żurawie wieżowe (budowlane).

Żuraw ruchomy (dźwig)

Żurawie tego typu mocowane są na platformach przejezdnych, dzięki czemu w razie potrzeby istnieje możliwość szybkiej zmiany miejsca lub przemieszczenia się całej konstrukcji. To dlatego wynajem żurawi jest tak chętnie wybierany do wykonywania różnego rodzaju prac budowlanych. Do przewożenia dźwigów najczęściej wykorzystuje się samochody ciężarowe, oraz platformy gąsienicowe i szynowe – w zależności od potrzeby. Dźwigi tego typu mają nieco mniejszy udźwig oraz zakres pracy niż żurawie wieżowe.

Żuraw wieżowy (budowlany)

Jest to masywna, nieruchoma konstrukcja, której relokacja w szybkim czasie jest wręcz niemożliwa. Jest to też także powód, dla którego i udźwig i zakres pracy tych maszyn jest znacznie większy. Dodatkowo tego typu żuraw może być zamontowany nie tylko na ziemi, ale także na ścianie, czy dachu budynku. Możliwości tej maszyny są wręcz nieograniczone i często wykorzystywana jest on przy ogromnych inwestycjach budowlanych. Nasza firma służy fachową radą w zakresie wynajmu żurawi. Jeżeli nie wiesz, którą maszynę wybrać lub nie jesteś pewien, czy będzie ona adekwatna to zaplanowanych prac to zapraszamy do kontaktu.

Nie tylko żurawie na wynajem - MAXBUD1

MAXBUD1 Tomasz Warchala to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy profesjonalne usługi budowlane i transportowe. Od początku istnienia działalności skutecznie wspieramy realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały. Naszą ofertę m.in. wynajmu żurawi kierujemy do podmiotów sektora prywatnego i publicznego z całej Polski, w szczególności ze Śląska, które poszukują sprawdzonych i wydajnych rozwiązań na potrzeby prowadzonych robót budowlanych i drogowych. Chcesz wypożyczyć jedną z naszych maszyn? Interesuje Cię wynajem żurawi na Śląsku? Potrzebujesz skorzystać z profesjonalnych usług dźwigowych? Wynajem żurawi oferujemy klientom z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej szerokiej oferty! Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze optymalnego żurawia, czy dźwigu do danego zakresu prac.