Wynajem żurawi Śląsk

Dźwigi i żurawie są maszynami, które rewelacyjnie sprawdzą się na dosłownie każdej budowie. Ich funkcjonalność i użyteczność pozwala przyspieszyć m.in. prace budowlane, prace leśne, czy prace ziemne. Żurawie są niezastąpione przy rozładunku oraz transporcie i jego przygotowaniu np. monolitycznych elementów, czy różnego rodzaju materiałów. MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferuje wynajem żurawi z doświadczonymi operatorami. Wszystko po to, by maksymalnie usprawnić prace na Twoim placu budowy. Dodatkowo nasza firma świadczy również usługi dźwigowe – jeśli pracownicy Twojego przedsiębiorstwa nie posiadają stosownych uprawnień – wszelkie wymagane roboty dźwigowe z przyjemnością wykonamy za Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu żurawi i pozostałych usług dźwigowych!

Żurawie wynajem – szeroki wybór maszyn

Profesjonalny wynajem żurawi wymaga sprawdzonego parku maszynowego. Posiadamy zarówno mniejsze żurawie  oraz rozbudowaną flotę wielofunkcyjnych maszyn Liebherr o różnorodnych parametrach technicznych. Nasz pełny park maszynowy, w którego skład wchodzą dźwigi i żurawie, to nowoczesny, wielozadaniowy sprzęt o udźwigu od 12 do 500 t i podnoszeniu do 141 m. Szeroki wybór maszyn wraz z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających, trudnych i nietypowych zleceń. Współpracujemy z inwestorami ze Śląska i całej Polski. Naszym klientom oferujemy nie tylko wynajem żurawi, ale także prowadzimy wypożyczalnię profesjonalnego osprzętu dźwigowego m.in. trawersów, zawiesi, czy koszy do podnoszenia ludzi. Nasze żurawie na wynajem są w stałej gotowości do pracy. Od razu po wynajmie możesz przystąpić do prac budowlanych – pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i pieniądze. Ponadto oferujemy fachowe wsparcie techniczne na każdym etapie jego użytkowania.
 

Skontatuj się z nami

Nie tylko żurawie na wynajem - MAX-BUD1 Tomasz Warchala

MAX-BUD1 Tomasz Warchala to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy profesjonalne usługi budowlane i transportowe. Od początku istnienia działalności skutecznie wspieramy realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały. Naszą ofertę m.in. wynajmu żurawi kierujemy do podmiotów sektora prywatnego i publicznego z całej Polski, w szczególności ze Śląska, które poszukują sprawdzonych i wydajnych rozwiązań na potrzeby prowadzonych robót budowlanych i drogowych. Chcesz wypożyczyć jedną z naszych maszyn? Interesuje Cię wynajem żurawi na Śląsku? Potrzebujesz skorzystać z profesjonalnych usług dźwigowych? Wynajem żurawi oferujemy klientom z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej szerokiej oferty! Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze optymalnego żurawia, czy dźwigu do danego zakresu prac.