Dźwigi i żurawie samojezdne Liebherr

Dźwigi i żurawie samojezdne Liebherr

Nasza firma oferuje niemieckie dźwigi Liebherr, które uchodzą za najwyższej jakości maszyny budowlane na rynku. Producent dźwigów samojezdnych Liebherr jest światowym liderem i stworzył największy samojezdny dźwig na świecie - Liebherr LTM 11200-9.1, który swoją wielkością budzi podziw oraz odrobinę grozy. Jako czołowi producenci posiadają oni w tworzeniu dźwigów i żurawi samojezdnych ponad 70-letnie doświadczenie, a Liebherr w Polsce działa już ponad 30 lat. Naszym klientom oferujemy także oraz dźwigi Jelcz i Polan.

Czytaj dalej...Dźwigi Liebherr

Dźwigi samochodowe Liebherr to najpopularniejsze maszyny budowlane, które sprawdzą się w każdych warunkach. Nasza oferta składa się z wielu modeli pojazdów dźwigowych, które są przystosowane do różnorodnych zadań. Posiadamy dźwig Liebherr LTM 1500, który wyróżnia się maksymalnym udźwigiem 500 ton, a także maksymalną wysokością podnoszenia na aż 140 metrów. Wynajmujemy również najmniejszą maszynę w naszym parku, czyli dźwig Liebherr LTM 1025. Potrafi on podnieść do 25 ton, a jego wysokość podnoszenia to mniej niż 40 metrów — takie możliwości techniczne sprawdzą się idealnie na mniejszych placach budowlanych.

Żuraw Liebherr

Żurawie samochodowe Liebherr posiadają nieograniczone możliwości techniczne. Mogą być one zamontowane zarówno na ziemi, jak i na niecodziennych powierzchniach jak ściany czy dachy budynków. Posiadamy wiele modeli żurawi samojezdnych Liebherr, których udźwig to od 35 do 250 ton i potrafią podnosić ładunki na wysokość od 45 do ponad 100 metrów.

Cena dźwigu samojezdnego Liebherr

W Internecie można spotkać wiele ogłoszeń firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala z ofertą wynajmu dźwigów. Cena dźwigu samojezdnego Liebherr będzie uzależniona od maksymalnego udźwigu maszyny, długości wysięgnika, a także odległości miejsca zlecenia od siedziby firmy. Oferujemy wynajem dźwigu Liebherr 100 ton w atrakcyjnej cenie. Oferujemy możliwość wynajęcia żurawia samojezdnego Liebherr wraz z operatorem, na cenę takiej usługi składa się koszt dojazdu do klienta i liczba przepracowanych godzin. Zachęcamy do skorzystania z kompleksowej oferty wynajmu pojazdów dźwigowych, a także dźwigów Liebherr samojezdnych na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu z MAX-BUD1!

Skontaktuj się!