Dźwigi Liebherr, Polan i Jelcz

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne dźwigi o różnorodnych parametrach technicznych, które można wykorzystać w różnego rodzaju pracach m.in. przy realizacjach prac budowlanych, ziemnych, jak również przy przenoszeniu i przygotowywaniu do transportu np. monolitycznych elementów wytwarzanych w hutach. Naszym klientom oferujemy dźwigi Liebherr oraz dźwigi Jelcz i Polan.

Czytaj dalej...Dźwigi Liebherr

Naszą największą flotę maszyn tworzą dźwigi Liebherr. Niemiecka firma jest jednym z największych producentów maszyn budowlanych na świecie, a swoje rewelacyjne rozwiązania dostarcza już od ponad 70 lat. Na polskim rynku marka Liebherr pojawiła się w 1985 roku i od razu znalazła rzeszę zwolenników jej technologii. Firma od 15 lat posiada własną siedzibę w Polsce, co jeszcze umocniło jej pozycję. Dziś dźwigi Liebherr to najwyższa półka maszyn budowlanych, dzięki którym zrealizujesz nawet najbardziej nietypowe prace.

Nasz park dźwigów Liebherr to głównie dźwigi mobilne z serii LTM. Maszyny te charakteryzują się terenowym podwoziem, dzięki czemu z łatwością można nimi operować nie tylko na drogach publicznych, ale także w trudnym terenie. Są to maszyny niezwykle komfortowe, bezpieczne i co najważniejsze oszczędne i ekonomiczne. Dodatkowo maszyny te są niezwykle zwrotne i pozwalają operatorowi na sporą swobodę.

Dźwigi Liebherr – sprawdzone w każdych warunkach

W naszym parku maszynowym dostępne są dźwigi Liebherr o różnych parametrach. Największą maszyną w naszej ofercie jest dźwig Liebherr LTM 1500, którego maksymalny udźwig to aż 500 ton, a maksymalna wysokość podnoszenia to ponad 140 metrów. Jest to prawdziwy tytan pracy, a dodatkowo jest kompatybilny z szeroką gamą systemów wysięgników. Z tą maszyną można realizować nawet wielkie projekty, jak np. budowy mostów. Najmniejsza maszyna marki Liebherr w naszym parku to dźwig Liebherr LTM 1025, którego udźwig to 25 ton, a maksymalna wysokość podnoszenia nie przekracza 40 metrów. Tego typu maszyna sprawdzi się rewelacyjnie przy mniejszych placach budowlanych. Wśród naszych dźwigów Liebherr znajdują się jeszcze inne maszyny, których maksymalny udźwig wynosi od 35 do 250 ton i można je podnieść na wysokość od 45 do ponad 100 metrów.

Nie tylko Liebherr – dźwigi Polan i Jelcz

W naszej ofercie posiadamy nie tylko maszyny marki Liebherr, ale także mniejsze dźwigi samojezdne marki Polan oraz żurawie, dźwigi marki Jelcz. Ich maksymalny udźwig odpowiednio wynosi 16 i 12 ton. Są to mniejsze jednostki, jednak czasem to właśnie tego typu dźwigi są najbardziej potrzebne. Oferowane przez nas dźwigi są w pełni sprawne i odpowiadają normom bezpieczeństwa. Chętnie przybliżymy szczegółową specyfikację każdego modelu oraz pomożemy w wyborze najlepszej maszyny do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze dźwigi wynajmujemy także razem z przeszkolonym operatorem. Posiadamy również ofertę wynajmu żurawi. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się!